KONST / Litografier / Färglitografi 9176448
nr 917 6448
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), "Oktober", PT, signerad, 1956, motivet: 33x27
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:01:24
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson